درباره ما

گروه مشاور بازاریابی و توسعه کسب و کار نور مجموعه ای تخصصی برای توسعه کسب و کارها با تمرکز بر ارتقا واحد بازاریابی و فروش شرکت شما میباشد.

امروزه بازاریابی، علمی تخصصی بشمار می آید و با افزایش ابزارهای این حوزه، کارآفرینان به تنهایی نمیتوانند علاوه بر به روز نگه داشتن اطلاعات خود از این ابزارها، در سطح اجرا نیز سیستماتیک فعالیت کنند. ،لذا میبایست یا با استخدام پرسنل متخصص  وصرف هزینه بالا یک واحد بازاریابی ایجاد کنند و یا با همراهی متخصصان این حوزه، ساختار بازاریابی و فروش خود را ایجاد یا ارتقا دهند.

واحد بازاریابی و فروش شرکت شما نیاز دارد از نظر علمی بروز باشد و نوآورانه و منظم فروش و بازاریابی خود را هدایت کند تا در میان رقبا با کمترین صرف هزینه به سهم بازار قابل قبولی برسد. مدیرعامل یا مدیر بازاریابی نیاز به همفکران و مشاورانی دارد تا فارغ از دغدغه های جاری شرکت و با ذهن هایی متمرکز بر موضوع بازاریابی و فروش برای برندینگ سازمان خود و فروش بیشتر برنامه ریزی کنند.

گروه مشاوره بازاریابی و توسعه کسب و کار نور  باور دارد با سازماندهی رفتار حرفه ای شما و مسلح شدن به ابزارهای نوین و سیستماتیک، کسب و کار شما بیش از بیش موفق و درآمد زا خواهد شد.

با ما تماس بگیرید: تهران، چهارراه حضرت ولی عصر (عج)، مجتمع تجاری-اداری ابریشم، واحد 501

تلفن: 66976899-021    ::    66976889-021    ::    66976885-021

info@nurconsulting.ir

در شبکه‌های اجتماعی با ما همراه باشید

Linkedin Google Plus  Aparat